آیسین (AISIN) برندی ژاپنی و یک گروه صنعتی زیر مجموعه شرکت تویوتا می باشد که یکی از فعالیت های اصلی آن ساخت انواع گیربکس های اتوماتیک، منوال و همچنین قطعات داخلی موتور برای خودرو سازان بنام دنیا، مانند تویوتا لکسوس، سوزوکی، هیوندای، جیپ، شورلت، فورد، ولوو، بی ام و، فولکس واگن، پژو سیتروئن و... می باشد که این کمپانی ها از محصولات این گروه صنعتی (AISIN) در خودروهای تولیدی خود استفاده می کنند.


معرفی گروه آیسین

آیسین (AISIN) برندی ژاپنی و یک گروه بزرگ صنعتی زیر مجموعه شرکت تویوتا می باشد که بیش از 30 درصد سهام آن متعلق به این خودرو ساز ژاپنی است. یکی از فعالیت های عمده اصلی آن ساخت انواع گیربکس های اتوماتیک، منوال و همچنین قطعات یدکی داخلی موتور برای خودرو سازان بنام دنیا، مانند تویوتا لکسوس، سوزوکی، هیوندای، جیپ، شورلت، فورد، ولوو، بی ام و، فولکس واگن، پژو سیتروئن و... می باشد که نمونه ای از خودروسازان نامداری هستند که از محصولات این گروه صنعتی (AISIN) در خودروهای تولیدی خود استفاده می کنند.

 

روغن موتور آیسین ساخت کجاست؟

تولید انواع روانکارهای خودرویی ( روغن موتور، روغن گیربکس اتوماتیک و منوآل، روغن ترمز و... ) از دیگر فعالیت های این گروه صنعتی ژاپنی می باشد که توسط غول نفتی کره جنوبی، کمپانی (GS CALTEX OIL) در این کشور ( تحت لیسانس و به سفارش برند آیسین ژاپن ) با استفاده از مواد پایه ی بسیار مرغوب و اددتیو های با کیفیت ژاپنی، تولید و بسته بندی میشود که دارای بالاترین استاندارد های جهانی می باشد.

محصولات روانکار تولیدی این شرکت شامل :

جهت مشاهده برخی از محصولات روغن موتور و گیربکس آیسین روی تصاویر کلیک کنید

 

از پر طرفدارترین این محصولات می توان به روغن گیربکس اتوماتیک AFW PLUS  آیسین اشاره کرد که دارای تاییدیه های مختلف جهت استفاده در بخش وسیعی از گیربکس های اتوماتیک AT خودرو های حال حاضر جهان، می باشد

 

  

فروشگاه ماتیا از سال 1398 به ارائه محصولات آیسین مبادرت نموده و همه محصولات این برند دارای ضمانت و برچسب اصالت کالا می باشد

 

جهت آشنایی و سفارش انواع محصولات آیسین ( کلیک کنید )  

 

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید