شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092
شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092

شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 ( 4 عدد )

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5012

ناموجود

معرفی

هر تولیدکننده شمع سوزنی ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 مدت‌هاست که استفاده می‌شود و در مورد تکمیل عملکرد آن به‌خوبی اندیشیده شده است. اما تولیدکنندگان، مرتب ویژگی‌های مختلف آن را بهبود می‌بخشند.

بررسی تخصصی

چگونه این محصول بهینه می‌شود؟

 بهبود عملکرد قطعه با ایجاد تغییرات جزئی در طرح کلی شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 انجام می‌شود همچنین استفاده از مواد جدید امکان‌پذیر می‌شود و همراه با فرایند تولید با تکنولوژی بالا و بررسی‌های آزمایشی بعدی، مشکلات عملکردی در هر دسته به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. در مورد انواع شمع‌ها، شمع NGK 7092 مناسب جهت استفاده در برخی از خودروهای داخلی و وارداتی می باشد  که عبارت‌اند از:

 • شمع سمند
 • شمع پژو 405
 • شمع پژو 206 تیپ 2
 • شمع جک اتوماتیک
 • شمع ال 90
 • شمع هیوندای
 • شمع تویوتا

کار شمع سوزنی به چه صورت است؟

اما کار کلی شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 چیست و چه وظیفه‌ای برعهده دارد؟ همان‌طور که از نام آن مشخص است شمع پایه کوتاه وظیفه ایجاد احتراق  مخلوط سوخت و هوا را در محفظه داخلی پیشرانه ی خودرو بر عهده دارد. بدون این کار، نمی‌توان فشارقوی به پیستون وارد کرد و گشتاور را به چرخ‌های محرک منتقل کرد. شایان‌ذکر است که هرچه تشکیل جرقه بهتر باشد، سوخت سریع‌تر می‌سوزد.

 

                                                              بسته‌بندی محصول

ویژگی‌های شمع NGK 7092

شمع NGK 7092 یک راه‌حل محبوب و مقرون‌به‌صرفه است. این محصول عملکرد احتراق را در پیشرانه ی خودرو بهینه می نماید  و با تشکیل جرقه‌های پایدار سبب احتراق کامل میگردد. درعین‌حال، حداکثر قابلیت اطمینان در حالت‌های مختلف عملکرد موتور (سهولت استارت، کارکرد آرام پیشرانه در دورهای کم، حالت انتقالی و غیره) را به شما می‌دهد.

 یک جرقه قوی  و کارآمد، موجب افزایش طول عمر شمع خودرو (حدود 50 هزار کیلومتر) می گردد. همچنین در بین انواع شمع‌های NGK ، گزینه‌هایی با چندین الکترود وجود دارد. شمع‌های چند الکترودی یک راه‌حل پیشرفته بوده و از نظر قابلیت اطمینان متفاوت هستند. چندین الکترود جانبی حتی در صورت خرابی یکی از آنها جرقه پایدار ایجاد می‌کنند. به‌موازات آن، کیفیت احتراق بهتر می‌شود و شمع به طور پیوسته در حالت‌های مختلف کار می‌کند حتی اگر یکی دوتا الکترود خراب وجود داشته باشد.

                                         

                                                 ویژگی‌های شمع NGK 7092 بسیار زیاد است.

 

 از دیگر مزایای این محصول می‌توان به تولید آلودگی کمتر و همچنین افزایش قابل‌توجه عمر مفید (حدود 50 هزار کیلومتر) اشاره کرد. علاوه بر این، کیفیت بالا دلیلی برای محبوبیت آن در بین رانندگان است. برای نمونه، شمع‌های سه الکترودی NLC به طور ویژه برای موتورهای بزرگ اتومبیل آلمانی VAG ساخته شده‌اند.

 شمع‌هایی با الکترود مرکزی به شکل مخروط برای بیشتر ماشین‌ها کاربرد دارد که از آلیاژ فلزات کمیاب (پلاتین، ایریدیوم) ساخته شده‌اند. چنین فلزاتی امکان افزایش چشمگیر منابع شمع‌ها را فراهم می‌کند (به طور متوسط تا 3 برابر در مقایسه با یک الکترود معمولی و همچنین 30 تا 40 درصد در مقایسه با چند الکترود).

به لطف عمر طولانی (حدود 30 تا 50 هزار کیلومتر) و قابلیت اطمینان، شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 از محبوبیت خوبی در بین رانندگان برخوردار است.

                            

                شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092     

کاتالوگ و علامت‌گذاری شمع

علامت‌گذاری در جلوگیری از اشتباهات در انتخاب مناسب شمع خودرو کمک می‌کند. در مورد علامت‌گذاری، می‌توان کدهای خاصی را در مورد هر شمع سوزنی تشخیص داد. چنین نام‌گذاری‌هایی روی نور شمع پایه کوتاه به طور قابل‌توجهی کل فرایند انتخاب را ساده می‌کند.

 برچسب‌ها به شما امکان می‌دهند به طور دقیق تعیین کنید که کدام گزینه از محصولات شمع خودرو برای شما مناسب‌تر است. هر راننده باید کدهای نوشته شده در کاتالوگ را یاد بگیرد تا شمع موردنیاز اتومبیل خود را به‌درستی بررسی کند و اگر اشتباهی بکند، مشکلات زیادی ایجاد می‌شود و ماشین به‌درستی کار نمی‌کند.

 • قطر 18 و سایز شش‌ضلعی 26 میلی‌متر است.
 • در مکان سوم علامتی است که مدل شمع و الکترود را بیان می‌کند.
 • زیر رقم باید با potashness درک شود.
 • بعد طول دامنه می‌آید که با شروع E می‌شود.

 

شایان‌ذکر است که همه این اعداد و حروف در یک فهرست ویژه موجود است. هر راننده می‌تواند به طور مستقل آن را بخواند. توجه کنید که دانش برچسب زدن نه‌تنها امکان انتخاب شمع مناسب را، بلکه انواع تقلبی را نیز تشخیص می‌دهد. این مسئله بسیار مهم است، به‌ویژه در حال حاضر که مدل‌های تقلبی زیادی وجود دارد و همه آنها در فروشگاه‌ها فروخته می‌شوند.

همچنین باید بدانید که استفاده از انواع شمع ارزان منجر به عواقب جبران ناپذیری می‌شود. در این زمینه، نباید فقط قیمت شمع ماشین را در نظر بگیرید و آن را فقط از فروشندگان قطعات یدکی و مواد مصرفی معتبر خریداری کنید.

 

نحوه تشخیص قطعه اصلی و جعلی

روش‌های بررسی فهمیدن اصل بودن محصول در ادامه توضیح داده شده است.

 • در شمع اصلی، قسمت فوقانی بسیار محکم می‌چرخد، شل کردن بدون تلاش تقریباً غیرممکن است. در مدل جعلی، قسمت فوقانی به‌راحتی شل می‌شود و میله ضعیف متصل شده است.

                                   

                                         

                                     نحوه تشخیص شمع اصل و شمع تقلبی نیاز به‌دقت بالایی دارد.

 

 • شمع اصلی شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 دارای سطحی بی‌عیب‌ونقص است. این نشان می‌دهد که شمع بر اساس فناوری جدید ساخته شده است. در جعلی، می‌توان توده عیوب، سطح ناهموار و حکاکی نادرست را تشخیص داد.
 • شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 در انتها دارای فاصله مناسب و عایق سفید است. در یک شمع جعلی، شکاف بسیار صاف نیست و ناهمواری وجود دارد. عایق کاملاً سفید نیست و ناخالصی دارد. همه این علائم به شما امکان می‌دهد، شمع اصلی را از جعلی تشخیص دهید.

خلاصه

شمع پلاتینیوم G-Power پایه کوتاه سوزنی NGK ژاپن BKR6E-GP مدل 7092 به دلیل کیفیت بالا و عملکرد خوب در بین صاحبان ماشین و رانندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است. این شمع‌ها انواع مختلفی دارند که عبارت‌اند از: شمع سمند، شمع پژو 405،شمع پژو 206 تیپ 2،شمع جک اتوماتیک، شمع ال 90،شمع هیوندای، شمع تویوتا که هرکدام عملکرد مخصوص به خود را دارد. قیمت شمع ماشین بسته به نوع آن متفاوت است.

مشخصات

ویژگی های جدید

  ثبت نقد و بررسی

  امتیاز و دیدگاه کاربران

  از مجموع ۰ امتیاز
  شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
  خرید کالا
  شناسه‌ی کالا
  5012
  ۰
  ۰
  ورود/ثبت نام
  شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
  کد یکبار رمز خود را وارد کنید

  رمز عبور خود را وارد نمایید
  کد یکبار رمز خود را وارد کنید
  شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
  لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
  شما قبلا وارد شده اید